Taze
ZHWCOMM Hua wei 19 inç MA5626-8 PD GPON AC/EPON/GE terminali ile 8 ethernet portu Fiber anahtarı

ZHWCOMM Hua wei 19 inç MA5626-8 PD GPON AC/EPON/GE terminali ile 8 ethernet portu Fiber anahtarı

Kullanılabilirlik: Varolan
₺ 95.00

ZHWCOMM Hua wei 19 inç MA5626-8 PD GPON AC/EPON/GE terminali ile 8 ethernet portu Fiber anahtarı özetioptik Ağ Üniteleri (Onu'lann) ile Power-over-Ethernet (Po E) destek, kapsamlı Qo S özellikleri dahil Dinamik Bant Genişliği Tahsisi (DBA), ve 8 mansap FE portları. IPTV için Ideal, video izleme, küçük ve orta ölçekli ofisler ve kablosuz genişbant hizmetleri.yüksek güvenilirlik için sağlamlaştırılmış kapalı veya açık havada, MA5626 GPON ONU ile bağlanır uplink bir Optik Hat Terminali (OKT). üniteleri uzaktan yönetilen ve yükseltilmiş olabilir, ve toplu öncesi-dağıtım yoluyla önceden yapılandırılmış. şartname boyutlar (Hx Wx D) 43.6mm x 250mm x 180mm çalışma Ortamı -40℃ 65℃ için, 5% RH % 95% RH güç AC : 100 V/220 V ağ-yan Bağlantı Noktaları 1 x GPON/EPON kullanıcı-yan Bağlantı Noktaları 8 x FE (rezerv Po E) dalgalanma Koruması LAN : 4k V resimler Internation siparişalıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur. gümrük ile kontrol edinsatın alma yapmadan önce. kargo ve Taşımaben ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi. her öğe dikkatle doludur emin olmak için alırsize mükemmel durumda.dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile.biz HONGKONG POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, Normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, bizayrıca EMS tarafından bu öğeyi gemi, DGM, SGP, wordwide CPAP. tabii ki, biz müşteri isteğine uygun olabilir,diğer yollarla mal gemi, ancak navlun müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir. yeniden ve Iade aralığıparsel almazsanız eğer 35 gün ötesinde veya aldığınız arızalı öğe veya yanlış bir öğe, pls posta yoluyla bana ulaşınhizmet, ve Ben durumu kez söz olduğunu teyit, biz yeniden veya size iade edeceğiz.bu müşterilerin Iade nakliye ücreti ödemek için sorumluluk koşulda. ve biz kabul etmeyecektirötesinde olduğunda dönüş uygulama parsel aldıktan sonra 14 gün. ve pls dönüş öğesi olduğunu garantionun orijinal durumda olmalıdır. Bana ulaşınfirmamız profesyonel bir fabrikada fiber optik ekipmanları fazla yedi yıl, biz eminiz bizimürünleri u tatmin edecek.ben herhangi bir sorunları çözmek için burada olacak, böylece her zaman benimle irtibata hoşgeldiniz. ve Ben söz veriyorum, ben 24 içinde size cevap verecektirçalışma iş saatleri.amacımız müşteri olarak sizi tatmin ve karşılığında korumak bizim mükemmel itibar.

Daha fazla veri

Model Numarası:
MA5626-8
Marka Adı:
ZHWCOMM
Place of Origin:
China
Application:
FTTC FTTB Network
Transmission Rate:
10/100Mbps
Name:
poe switch
Item:
reverse poe switch
Type:
Switch Poe
Ports:
8 Ports
Upstream Optical Port:
Dual PON ports (SFP optical

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri

özellikler çift veri hızı 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operasyon20 km iletim için 1310nm FP lazer ve PIN fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF8472 dubleks LC yuvası iledijital Teşhis İzleme : İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon SONET OC24LR1 ile uyumlu Ro HS ile uyumlu+ 3.3 V tek güç kaynağıçalışma vaka sıcaklığı : 0 + 70 ° C özellikler Form Tipi SFPveri Hızı1000 Mbpsiletim Mesafesi10 kmdalgaboyu1310nmarayüzüLC dublekskablo Tipitek Modlu Fiber Tx Güç9.5 ~3d Bmalıcı Hassasiyeti

Kom Shine QX50P1 PON 1310 / 1490 / 1550nm 32 / 30 / 28d B OTDR JDSU benzer VFL ile geliyor, YOKOGAWA OTDR Fedex express üzerinden 24 Saat içinde * gemiler * * FC + SC + LC Adaptörleri ile gel * * İngilizce + İspanyolca Dilleri * * Test Sonuçları Analiz softeware * bir kısa < 3 m ile ölü bölge QX50 FTTx uygulama için tasarlanmıştır...

özelliklerdeğiştirerek Çıplak fiber derz gerçekleştirmek için farklı fiber tutucular, pigtail, damla fiber ve konnektörleri her türlü sitede Made in FTTH alan.* kompakt ve hafif* tam Otomatik Çalışma* 5000 m irtifa Splice Kalite sağlar* SISTEM TEST en iyi çalışma koşulu sağlar* renkli LCD monitör* duraklatma fonksiyonu, bilimsel araştırma için uygun* mağaza ekleme sonuçlarının 8000 grupları* USB ve DC arayüzü* yüksek pil kapasitesi, kadar 120 kez sürekli splice ve ısışartnameuygulanabilir Lif SM (ITUT G.652), MM (ITUT G.651), DS (ITUT G.653), NZDS (ITUT G.655), EDFkaplama Çapı100 150μm içinkaplama Çap100 1000μm için Fiber Cleaved Uzunluğu8 ~ 22mm (standart)ekleme Moduotomatik & Manuelortalama füzyon kaybı0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (DS), 0.04d B (NZDS)geri dönüş kaybı≥60d BarayüzüRS232kayıt Kapasitesi8000 sonuççalışma ortamı25 ~ + 50 (Sıcaklık), 0 ~ 95% RH (nocondensation)irtifa0 ~ 5000 m (rakım)depolama ortamı40 ~ + 80 (Sıcaklık), 0 ~ 95% RH (yoğunlaşma yok)koruma kol uzunluğu20mm, 40mm, 60mmgerginlik testi2.0 N (standart)dilseçilebilir (İngilizce, çin, rİspanyolca, fransız, kore)güç KaynağıAC adaptörü 85 ~ 260 V giriş gerilimidahili pil 12 V gerilim, 10 Ah, kadar200 kez sürekli eklemeler ve ısıtır2.0 N (standart) DC adaptörü 12 V gerilimseçilebilir (İngilizce, çin, rİspanyolca, fransız, kore)boyutlar170 (W) ×140 (H) ×170 (D) mmağırlık3.3 Kgambalaj Listesi1...

4 port 10 / 100 / 1000 M tek modlu 20 km SC portu ile Anahtarıürün Açıklaması modeli : LNK1400 G genel bakış LNK1400 G Serisi dört ile 4 port Gigabit Ethernet Anahtarı 10 / 100 / 1000 M UTP portları ve tek 1000 M SC prizler, hangi 4 bağımsız 1000 BaseTX bükülü ile elektrik sinyali dönüştürme 1000 BaseFX optik sinyal...

19 inç 24 / 48 çekirdek Çekme tipi fiber optik dağıtım çerçeve 24 port Raf Monte Kapalı fiber patch panel SC veya LC adaptörü ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini 19 " 24 port Fiber Optik Dağıtım Çerçeve yapısı karakteristikmalzeme yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik levha yapılmış, yüzey elektrostatik sprey, güzel görünüm, dayanıklıithalat ve ihracat numarası : 2 fiber optik kablo giriş deliği, 24 / 48 çekirdek adaptörü outlet delik (uygun için FC / ST / SC / LC ve diğer bareller)çekirdek ve kabuk yalıtım güçlendirmek için, ve bir topraklama terminali ile donatılmıştırçekirdek güçlendirmek için kurmak ve optik fiber kablokurulum : duvara monteaksesuar yapılandırma tamamlandığındaperformans avantajlarırasyonel tasarımmaksimum çekirdek sayısı 48 çekirdekoptik fiber optik kablo tanıtıldı, zemin, sabit, güvenilirçünkü güvenilir tespit, mükemmel korumageniş pratik aralığıoperasyon, bakım uygun, hızlıana teknik parametrelerortam sıcaklığı : 25 ° C 45bağıl nem : eşit veya daha az 85% (30 C)atmosferik basınç : 70 ~ 106 KPaİzolasyon direnci : over 2*10 M / 500 V (DC)basınç mukavemeti : 15 KV etkisi altında, 1 dak hiçbir arıza vardır, hiçbir çakmabir disk fiber bükme yarıçapı : değil az 40mm]uygulama aralığıkablo terminali için, sabit, fiber sığınma ve korunması ve pigtail splice ve kalan fiberbizim serisi terminal kutusu, boş boş (kutu) satış, ayrıca müşteri isteğine göre ek aksesuarlar, pigtail, adaptör flanş resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT...

marka Optik Anahtarı Uyumlu SFP 1.25 G DFB 1310nm 80 KM Fiber Optik Modülü ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar1.25 Gveri bağlantıları l FP lazer verici ve PIN fotoğrafdedektörü l üzerinde 80 km kadar 9 / 125 & mikro; m SMF l Sıcaktakılabilir SFP ayak izi l Dubleks LC / UPC tipi takılabilir optik arayüz l Düşük güç dağılımı l Metal muhafaza, alt EMI için l Ro HS uyumlu ve kurşunsuz l Tek + 3.3 V güç kaynağı SFF8472 ile Uyumlu l l Durumda çalışma sıcaklığı ticari : 0 ° c ile + 70 ° C genişletilmiş : 10 ° C ila + 80 ° C endüstriyel : 40 ° C ila + 85 ° C UYGULAMALAR l Anahtarı için Anahtarı Arayüzü l Hızlı Ethernet l Anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları l Yönlendirici / Sunucu Arayüzü l Diğer Optik Bağlantılar küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcıvericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA)...

10 G 1550nm 40 km çift LC konnektörü ile SFP + optik modül ve Extrem ekipmanları ile uyumlu DDM fonksiyonu    ÜRÜN ÖZELLIKLERIsıcaktakılabilir SFP + ayak izi9.5 ila 10.3 Gb / s bit oranları desteklertek 3.3 V güç kaynağı40 km maksimum bağlantı uzunluğu1550nm EML verici, PIN fotoğrafdedektörüdubleks LC konnektörügüç dağılımı < 1.5 Wdahili dijital teşhis fonksiyonlarıvaka sıcaklık aralığı5 ° C ila 70 °C  UYGULAMALAR10 GBASEER / EW 10 G Ethernet  STANDARTSFF8472 SFP + MSA ile uyumlu.uyumlu SFP + SFF8431 ve SFF8432.802.3ae uyumlu 10 GBASEER.Ro HS Uyumlu.  ÜRÜN AÇıKLAMASıalıcıverici kullanılmak üzere tasarlanmıştır 10Gigabit Ethernet bağlantıları kadar 40 km tek modlu fiber üzerinde...

orijinal Komshine GX36 FTTH Fusion Splicer Kiti Fiber Cleaver w / çin, İngilizce, İtalyan, İspanyolca, İspanyolca, portekizce * dahili Evrensel Fiber Tutucu Splice edebilirsiniz hangi 250μm fiber, 900μm fiber, düz kablo, ve fiber jumper...

ücretsiz Kargo YJ350 A Telekomünikasyon70 ~ + 6d Bm El Mini Optik Güç Ölçer genel bakış : mini optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik fiber ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek göreli kaybı ölçümleri yanı sıra...

Huawei için Uyumlu, XFPSTM64LH40SM1550 Tekli 40 KM 10 G XFP ER Alıcıverici modülü  100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

Kom Shine Fiber Optik OTDR EXFO eşit MAX715 B, JDSU MTS2000, MTS4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Fiyat orijinal JILONG KL510 Fusion Splicer Kiti Fiber Cleaver w / * dahili Evrensel Fiber Tutucu Splice edebilirsiniz hangi 250μm fiber, 900μm fiber, düz kablo, ve fiber jumper...

ücretsiz Kargo Tribrer AFI420 S Yüksek Performanslı Canlı Fiber Tanımlayıcı 8001700nm Optik Fiber Tanımlayıcı / W 1 mw Görsel Hata Bulucu özellikleri : • destek trafiği aksatmadan optik sinyalleri algılamak • tahribatsız teknolojisine dayalı • fiber içinde sinyal yönünü gösterir • optik sesleri çeşitli tespit, 270 Hz, 1 k Hz ve 2 k Hz • 0.25mm için uygundur, 0.9mm, 3.0mm fiber, ve yerine gerek kelepçe blok, diğerlerine göre daha uygun • build görünür bir hata bulucu 1 m W veya 10 m W isteğe bağlı; • pil düşük göstergesi; • 1.5 V AA alkalin piller 2 birimleri tarafından desteklenmektedir; • bir yıl garanti şartname : AFI 400 AFI420 S AFI420 L dalgaboyu Aralığı 800 1700nm için (SM) tanınabilir sinyal tipi * CW, 2 k Hz, 1 k Hz, 270 Hz ± 10% dedektör Tipi In Ga As 2 adet lif Tipi 0.9, 0.25,2.0,3.0mm fiber hassasiyet + 10 ~50d Bm doğruluk * + 10d B to30d Bm (Sürekli Dalga) + 10d B için25d Bm (Modüle Sinyal) LED Göstergesi sinyal yön; sinyal frekansı (2 k Hz / 1 k Hz / 270 Hz); düşük pil görsel Hata Bulucu hiçbir 1 m W 10 m W depolama Sıcaklığı 20 + 60 °C, < 90% RH çalışma Sıcaklığı 10 + 50 °C, < 90% RH güç Kaynağı AA * 2 boyutu 230mm * 45mm * 45mm ağırlık yaklaşık 200g

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

ücretsiz kargo INNO IFS10 / IFS15 / 15 M View3 View5 View7 fusion splicer Shealth Kelepçe / Fiber Tutucu

Komshine QX45 FTTH OTDR 1310 / 1550nm 32 / VFL ile 30d B & Ücretsiz OTDR Lansmanı Kablo Kutusu SM 500 m FC / UPCsc / UPC dikkat : OTDR Lansmanı kablo kutusu 31th Ekim kadar bir hediye olarak olduğunu...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.  

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

BOU350 T70 ~ + 8d Bm El Fiber Optik Güç Ölçer mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef : yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

   ürün Açıklaması10 / 100 Madaptif hızlı Ethernet fiber optik alıcıverici olduğunu bağımsız olarak geliştirilen ve üretilen şirketin yeni yüksek hızlı Ethernet tarafından optik ağ iletim ürünleri...

açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi uygunluk ve düşük Ekleme Kaybı vardır...

RYS110 D 5870 MHz CATV Sinyal Seviyesi Ölçer S110 / S110 D Sinyal Seviyesi Ölçer inşaat ve bakım için kullanılan bir araçtır analog TV / dijital TV, ve ölçümü TV sinyal seviyesi ve güç seviyesi...

ücretsiz Kargo 10 adet / grup 1x16 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter özellikler * mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * yüksek Güvenilirlik * düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı * yüksek kanal sayar * mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan uygulamalar * FTTx Dağıtımları (GPON / BPON / EPON) * kablo televizyon (CATV) * yerel alan ağları (LAN) * Test ekipmanları * pasif optik ağlar (PON) özellikler 1 1x N (konektörü ile) (Kanal sayısı) 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 (işletim Dalga Boyunun) 1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Seviyesi Ekleme Kaybı 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (tekdüzelik) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (dönüş Kaybı) fazla 55 (yönelme) fazla 55 (tip fiber) İTÜ G657 A (çalışma sıcaklığı) 40 ila 85 (Pigtail uzunluğu) 1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmiş sipariş Bilgileri PLC'LER liman Tipi kablo Tipi lif Uzunluğu bağlayıcı Tipi paket Tarzı PLC Splitter 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 2*32 diğerleri Belirtiniz 0.25mm Çıplak fiber şerit Fiber Fanout ile 0.9mm Gevşek Tüp 2.0mm Kablo 3.0mm Kablo 1 metre 1.5 metre belirtin FC / APC FC / PC SC / APC SC / PC ST / UPC LC / APC diğerleri Belirtiniz paslanmaz çelik kol plastik Modülü 19 1 U Raf Montaj diğerleri Belirtiniz

1.25 G WDM BIDI Fiber Optik SFP Alıcıverici Modülü 3 km SC Konnektör ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar 1.25 Gb / s veri bağlantıları l DFB lazer verici l PIN fotoğrafdedektörü l üzerinde 3 KM kadar 9 / 125 & mikro; m SMF l Sıcaktakılabilir SFP ayak izi l BIDI LC / UPC tipi takılabilir optik arayüz l Düşük güç dağılımı l Metal muhafaza, alt EMI için l Ro HS uyumlu ve kurşunsuz l Tek + 3.3 V güç kaynağı SFF8472 ile Uyumlu l l Durumda çalışma sıcaklığı ticari : 0 ° c ile + 70 ° C genişletilmiş : 10 ° C ila + 80 ° C endüstriyel : 40 ° C ila + 85 ° C UYGULAMALAR l Anahtarı için Anahtarı Arayüzü l Gigabit Ethernet l Anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları l Yönlendirici / Sunucu Arayüzü l Diğer Optik Bağlantılar ÜRÜN AÇıKLAMASı küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcıvericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA), dört bölümler alıcıverici oluşur : LD sürücü, sınırlayıcı amplifikatör, the DFB lazer ve PIN fotoğrafdedektörü...

modeli : LNK4 HACT20 R genel bakış Fiber dönüştürücü aynı anda AHD iletmek üzerinde 18 kanallar AHD tek modlu veya tek modlu optik fiber elektronik ve optik ayarlamalar gerekli asla...

  ödemeye ilişkin1 biz emanet kabul Ile ödeme yapabilirsiniz alipay, vize, Mastercard, Western Union, banka havalesi aliexpress.2 ödeme yapın en kısa zamanda böylece öğeyi almak önce.3...

özellikler düşük Ekleme Kaybıgeniş geçiş bandıyüksek Kanal Izolasyonuyüksek Stabilite ve güvenilirlikepoksiücretsiz Optik Yolu üzerindeerişim Ağı uygulamalar Line Izleme WDM Ağtelekomünikasyonhücresel Uygulama Fiber Optik amplifikatör  sipariş bilgileri not : Pls sipariş vermeden önce bize bir mesaj bırakın, tks.ulaşım :  1...

SFP Fiber Optik Modülü / SFP Optik Modülü / SFP Alıcıverici ModülüGoFibereasy SFP Fiber Optik ModülüSFPGEL 1000 BASELX / LH SFP alıcıverici modülümiktar : 2 adet / grup HK ve Çin Post air Tarafından ücretsiz Kargo worldwide SFP alıcıvericiler Small Form Factor Takılabilir MSA...

Scroll